Samsung M70F Smart Flat Borderless 32" display VA Response: 4ms GtG AR: 16:09 Resolution: 3840x2160 (4K) RR: 60Hz HDMI ( - TAR - LS32FM700UAXXA-TAR
R8,278.62
- Brand
- Samsung
- SKU:
- LS32FM700UAXXA-TAR
Samsung M70F Smart Flat Borderless 32" display VA Response: 4ms GtG AR: 16:09 Resolution: 3840x2160 (4K) RR: 60Hz HDMI (x2), USB 2.0(x3), USB-C (65W PD), Wifi5,BT (5.2) Speaker: Yes Power supply: Built-in Tilt: Yes Swivel: No Pivot: No Height adjust: No VESA: Yes Accessories: HDMI cable, power cable & remote controller Warranty: 3Y Carry-in